Znaczenie tatuaży cz.2

28 Dec

Skorpion

Taka osoba to istna gaśnica na wszelkie konflikty. Skorpiona na ciele tatuują sobie osoby, które nie lubią konfliktów, a jednocześnie potrafią załagodzić wszelkie spory, są dobrymi mediatorami. Skorpion na ciele zapewnia również płodność.

Pokojowe znaki

Wytatuowanie sobie gołąbka pokoju, gałązki oliwnej lub dwa palce przybierających kształt litery „V” oznacza, że taka osoba sprzeciwia się nie tylko konfliktom zbrojnym, ale również urbanizacji i rozwojowi cywilizacji.

Pająki

Pająk na ciele pozwala nam sądzić, że taka osoba jest niezwykle pracowita, a powierzone jej działania wykonuje bardzo dokładnie. Osoba, która decyduje się na wzór pająka to przywódca, który bierze na swoje barki odpowiedzialność za grupę.

 

 

 

 

 

 

Serce

Często stosowany jako wyraz miłości do drugiej osoby, gdyż w serce często wpisywane jest imię wybranki serca. Osoba, która tatuuje sobie serce to osoba otwarta na przyjaźń i miłosne wyznania. Do tego jest osobą odważną i lubiącą wyzwania.

Diabeł

Motywy diaboliczne na ciele oznaczają, że jego właściciel to osoba przebiegła i sprytna i niezwykle inteligenta, potrafiąca wytrwale dążyć do celu, bez względu na cenę, jaka przyjedzie jej zapłacić.

Czaszka

Ten motyw uznawany jest za amulet lub talizman, który ma odwrócić lub uchronić przed śmiercią. Tatuują ja sobie osoby, o poetyckich duszach, które lubią rozważać nad problemami życia doczesnego. Często zawiera różne elementy, jak róże, serce, krzyże.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: